KPSS 2021 Tarih Konu Anlatımı  – Güncel 6.3.533 APK MOD Download – Pro for android

KPSS 2021 Tarih Konu Anlatımı – Güncel 6.3.533 APK MOD Download – Pro for android

Description of KPSS 2021 Tarih Konu Anlatımı - Güncel

KPSS 2021 Tarih Konu Anlatımı – Güncel 6.3.533 APK MOD Download – Pro for android Sevgili KPSS, TYT veya YKS çalışanları Tarih alanında ek bir kaynağa ihtiyaç duyuyorsanız ve öğrenirken de aklınıza gelebilecek her türlü soru tipinden testler ve denemeler çözmek istiyorsanız KPSS Tarih Konu Anlatımı, Denemeler- Güncel mobil uygulamamız tam size göre. Özellikle Tarih Vatandaşlık ve YKS tarih alanında özel olarak geliştirilen uygulamamız içerisinde onlarca tarih konularından yüzlerce konu anlatım sekmeleri ve soruları bulunmaktadır. Tarihin perdelerini aralamak istiyorsan haydi sen de hemen KPSS Tarih Konu Anlatımı, Denemeler- Güncel uygulamasını indir ve çalışmaya başla.

Uygulamamız öncelikle şahane bir ara yüz ile sizleri karşılamaktadır. İçerisinde barındırdığı çıkmış sorular, konu anlatım yerleri, denemeler, çözümlü testler, Konu pekiştirme testleri ile istediğiniz tarih konusu ile ilgili en güncel verileri burada bulabilecek ve en son gelen güncel sorular ve çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

Bunun yanında şifreler – kodlamalar bölümünde ise tarih vatandaşlık, TYT tarih ya da KPSS Tarih çalışırken aklınızda kalması kolay olan pratik bilgi kutucukları ve bunların özel zihinsel şifrelemelerini burada bulabilirsiniz. KPSS Tarih Konu Anlatımı, Denemeler- Güncel uygulaması ile tarihin ne kadar eğlenceli olabileceğiniz siz de keşfetmeye hazır olun.

Temel Amacımız:
1. KPSS Tarih Konu Anlatımı, Denemeler- Güncel Uygulamamızın en temel amacı şüphesiz KPSS tarih konularını olabildiğince sizlere pratik ve doğru bir şekilde aktarmak ve geçmiş dönemlere ait çıkmış YKS-TYT ve KPSS Tarih sorularını herhangi bir ek üyelik veya internet karmaşası ile uğraşmadan sizin önünüze sermektir.

2. Bu uygulama sayesinde KPSS, TYT, YKS gibi sınavlara hazırlanırken Tarih dersini en kolay ve pratik şekilde öğrenebilir onlarca farklı testler ve pekiştirme sorularını çözerek de pekiştirebilirsiniz.

3. Ayrıca uygulamamız içerisinde aktif bir şekilde gelişiminizi takip edebilirsiniz. Hatta uygulamamızı kullanan kullanıcılar arasında da kendi sıralamanızı görebilir ve onlar ile olan rekabet gücünüze canlı bir şekilde tanıklık edebilirsiniz. Binlerce farklı kullanıcı arasında adeta Türkiye geneli bir deneme sınavı yaptığınızı da düşünebilirsiniz.

KPSS, TYT, YKS’de Tarih bölümünde kendi tarihini yazmak istiyorsan devlerin omuzlarında başarıya yükselmeye hazır olun!

KPSS 2021 ve KPSS 2022 hedefimizi, en doğru ve ileri çalışma teknikleri sayesinde kısa sürede büyük bir başarıyla tamamlayacağız.

Eşsiz ve benzersiz bir konu anlatımı, özenle hazırlanan programımızda yılların tecrübelerinin birikmişliğini sizde hissedeceksiniz.

Şimdi hedefimiz KPSS 2021 ve KPSS 2022 !
Dear KPSS, TYT or YKS employees If you need an additional resource in the field of history and want to solve tests and essays from any question type that you can think of while learning, KPSS History Subject Lecture, Essays – Our current mobile application is for you. Especially in the field of History, Citizenship and YKS history, there are hundreds of lecture tabs and questions from dozens of history topics in our application. If you want to open the curtains of history, let’s download the KPSS History Subject Lecture, Essays-Update application and start working.

Our application primarily welcomes you with a wonderful interface. Here you can find the most up-to-date data on the subject of the history you want with the questions, lecture locations, essays, solved tests, subject reinforcement tests, and the latest up-to-date questions and solutions.

In addition, in the passwords – encodings section, you can find practical information boxes that are easy to remember while working on history, citizenship, TYT date or KPSS History, and their special mental encryptions. Be ready to discover how fun history can be with the KPSS History Subject Lecture, Essays-Update application.

Our Main Purpose:
1. KPSS History Lecture, Essays – The main purpose of our current application is undoubtedly to convey to you the KPSS history issues as practically and accurately as possible and to present the YKS-TYT and KPSS History questions of past periods without dealing with any additional membership or internet confusion. .

2. Thanks to this application, while preparing for exams such as KPSS, TYT, YKS, you can learn the History lesson in the easiest and most practical way, and you can reinforce it by solving dozens of different tests and reinforcement questions.

3. You can also actively follow your progress in our application. You can even see your own ranking among the users who use our application and witness your competitiveness with them. Thousands’re doing a sort of general trial exams among different users in Turkey can think of.

If you want to write your own history in the History section of KPSS, TYT, YKS, be ready to rise on the shoulders of giants!

We will successfully complete our KPSS 2021 and KPSS 2022 targets in a short time thanks to the most accurate and advanced working techniques.

You will feel the accumulation of years of experience with a unique and unique lecture and carefully prepared program.

Now our goal is KPSS 2021 and KPSS 2022!
➥ Veri serveri yenilendi.
➥ KPSS alanlarına göre soru dağılımı değiştirildi.
➥ Liderlik sıralaması kaldırıldı.
APP ID= om.HyperCry.tarihkonuanlatim

App Information of KPSS 2021 Tarih Konu Anlatımı - Güncel

App Name KPSS 2021 Tarih Konu Anlatımı - Güncel
Package Name om.HyperCry.tarihkonuanlatim
Version 6.3.533
Rating ( 3361 )
Size 96.1 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2020-11-15
Installs 100,000+
Category Apps, Education
Developer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *